ביטוח נסיעות לחו"ל

אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל, אסור לכם לוותר על ביטוח נסיעות מתאים. בכל זאת, במהלך הטיסה והטיול, כל אחד מאיתנו חשוף למגוון רחב של מפגעים ולכן, קיימת חשיבות גבוהה, שלא סתם נדאג לנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל אלא גם שנבחר את הביטוח בקפידה.

סוג הביטוח ומחירו אמורים להיות מושפעים ממגוון רחב של פרמטרים ובין היתר: יעד הטיול, אורך הטיול, מצבו הבריאותי של המבוטח, גיל המבוטח, סוג הטיול ופרמטרים נוספים אותם נסקור לעומק בהמשך.

דגש על כל הפרמטרים הללו, יאפשר לבחור את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר ולהסב לכם שקט נפשי לכל אורך הטיול או הביקור בחו"ל

דגשים חשובים בהליך בחירת ביטוח נסיעות לחול

אחד הדגשים החשובים בהליך בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל נוגע לנושא של סוג הכיסוי.
אחד הכיסויים האופציונאליים הוא כיסוי בסיס.
כיסוי בסיס שכזה כולל בדרך כלל: ביטוח רפואי למשך זמן השהייה בחו"ל (אשפוז, רופאים ומרפאות), תרופות, פינוי לבית החולים, טיפולי שיניים, הטסה רפואית, והטסת מלווה לישראל.

לכיסוי בסיס זה ניתן להוסיף הרחבות שונות ובין היתר: כיסוי להיריון מתקדם (אחרי שבוע 12 ועד לשבוע 32), תאונות אישיות, כיסוי לתאונות מספורט אתגרי (כמו במקרה של חופשת סקי), כיסוי לאובדן או גניבה של הכבודה, כיסוי מפני אובדן או גניבה של הטלפון החכם, המחשב או הטבאלט, כיסוי על ביטול נסיעה וכיסויים נוספים.ביטוח נסיעות לחול

בחירה מושכלת של סוכן ביטוח, תתווה את הדרך לביטוח הנסיעות האופטימאלי – ביטוח אשר מחד יכלול את כל הכיסויים הרלוונטיים ומאידך, גם לא ידרוש מהמבוטח לשלם סכומי כסף מיותרים על כיסויים שאין לו צורך בהם – כאמור, הכיסויים אמורים להתאים לאופי החופשה או הביקור בחול.

לטוס ולהיות שקטים

לא תמיד אנחנו מכירים את המדינה אליה אנו טסים ולא תמיד נדע מה לעשות אם חלילה נזדקק לטיפול רפואי דחוף בזמן השהות שלנו באותה המדינה.
מהסיבה הזאת, סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה, אותו נבחר בקפידה, יכול להוות ככתובת אליה נוכל לפנות אם חלילה ניתקל בסיטואציה שכזאת.

כמובן, שאם הקפדנו לעשות את הביטוח המתאים, גם נוכל להיות שקטים שלא נדרש להוציא סכומים גבוהים של כסף, על מנת לקבל את הטיפול הנדרש – מכיוון שהביטוח שעשינו אמור לכסות לנו את כל ההוצאה הכספית.

אם גם אתם מעוניינים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, הגעתם למקום הנכון, צרו קשר עם סוכנות הביטוח ליאור אסולין ועשו את הצעד הראשון בדרך לביטוח אשר יענה על מלוא הצרכים שלכם.