בגדי ערב שונים מבגדי היום יום בהרבה פרמטרים.

את בגדי היום יום אנחנו בוחרים מתוך שימת דגש על הנוחות שלנו, על הפרקטיות שלה, על האפשרות לכבס וללבוש בלי פינוקים מיותרים כמו גיהוץ מסיבי, ניקוי יבש או כל מה שבגד מיוחד עשוי לדרוש.

ברור שאנחנו שמות לב גם לעיצוב של הבגדים, לנראות שלהן ולהתאמה להופעה הכללית שלנו.

כאשר מדובר בקנייה של בגדי ערב הסיפור הוא שונה לחלוטין.

הסטנדרטים לבחירת הבגד יהיו אחרים לגמרי.

באירועים אנחנו מקפידים על הופעה מרשימה, על ביגוד מחמיא ועל בגד שיעניק לנו את הלוק הנכון. אנחנו פחות חושבים על הנוחות שלנו ועל צורות הכיבוס של הבגדים.

אך בכל זאת אי אפשר להתעלם מהדגשים החשובים אשר עליהם יש לתת את הדעת כאשר באים לבחור בגדי ערב וזאת על מנת שנבטיח את ההנאה שלנו בסופו של דבר מהמוצר.

כך בוחרים בגדי ערב לאירועים

אז כשאת יוצאת לקנות בגד ערב לאירוע, חשוב שתתייחסי למספר פרמטרים אשר אלו ירכיבו את השיקולים שלך וזה מה שיוביל בסופו של דבר לבחירה חכמה ונבונה שתעניק לך את המענה הכי טוב עבורך.

  • סגנון – הבגד אמור להתאים לסגנון שלך. כל אישה יש לה את הטעם שלה. יש את הסגנון היוקרתי ויש את הסגנון הסולידי. יש את הצבעים הנועזים והגזרות יוצאות הדופן ויש את השמלות העדינות והמאופקות. כל אחת אמורה להתחבר לסגנון המתאים לה.
  • האריג של הבגד – לכל אישה יש את הדגשים שלה בבחירה של האריג שירכיב את הבגד. יש מי שחשובה לה תחושת הנוחות ויש מי ששמה דגש על אפשרויות הכיבוס של הבגד. אל תתפתו לקנות בגד רק בגלל שהאריג נראה לכם יפה. בדקו איך הוא בכביסה והאם הבגד יישאר במיטבו גם אחרי כביסה.
  • מחירים – חשוב לתכנן מראש את מסגרת התקציב לצורך המטרה הזו של קניית בגד ערב. טווח המחירים רחב מאוד ואם לא מחליטים מראש מה יהיה הגבול הקנייה עשויה לעלות ביוקר, הרבה מעבר ליכולת.

אז הגדירי לעצמך מה את רוצה, כמה את מוכנה לשלם ובואי למצוא אצלינו את שמלת החלומות שלך לאירוע.